Çıktılar

İzmir Tasarım Fabrikası projesi kapsamında 4 farklı çıktı üretilmiştir. Bu çıktılar şunlardır;


O1-Eğitim Programları: İzmir Tasarım. Fabrikası bünyesinde 5 farklı eğitim modülü tasarlanmıştır. Bu eğitimler; Tasarımca, Moda Tasarımı, Gıda Tasarımı, Hizmet Tasarımı ve İç Mekan Tasarımı. Bu eğitim programları argeburada.com üzerinden online olarak ücretsiz bir şekilde alınabilmektedir. Bu çıktı hakkında ayrıntılı bilgi almak için TIKLAYINIZ!


O2-İzmir Tasarım Fabrikası: Yerel paydaşların, yerel kalkınma ve uluslararası ortaklıklar yoluyla, global pazarda rekabeti güçlendirmek için nitelikli insan kaynağı ve katma değerli yüksek proje ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tasarım, eğitim, araştırma odağında bir oluşumdur. Bu çıktı hakkında ayrıntılı bilgi almak için TIKLAYINIZ!


O3-IDF argeburada.com Internet Portalı: İzmir Tasarım Fabrikası (IDF) projesi kapsamında hazırlanan 5 farklı Yenilikçi Tasarım Uzmanlığı Mesleki Eğitim Programı'nı içermektedir. Bu portalda ayrıca EQAVET temel ilkelerine dayalı bir sertifikasyon sistemi de yer almaktadır, bu nedenle eğitim programlarına katılarak başarıyla tamamlayan tüm katılımcılar, projemize katılan üniversiteler tarafından akredite edilen bir mesleki eğitim sertifikasına da sahip olacaklardır. Bu çıktı hakkında ayrıntılı bilgi almak için TIKLAYINIZ!O4-IDF EQAVET Akreditasyon Sistemi: İzmir Tasarım Fabrikası kapsamında kullanılacak en önemli araçlardan biri olan EQAVET sistemi, Originn, Yaşar Üniversitesi, EFTA, ESİAD, Porto Tasarım Fabrikası, Materahub, İYTE, Ege Üniversitesi ve 9 Eylül Üniversitesi'nden uzmanların katkılarıyla şekillenmiştir. Bu çıktı hakkında ayrıntılı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

Alışveriş Sepetin

Loading...